Munzur : Ahmet Şafak - Olsun - selam saygılar Yüreğine nefesine sağlık isteğim sana Ve sana kulak verenlere Armağan olsun Gecen Güzel Olsun
Anasayfa Genel Adıyaman Sohbet Muhabbet

Adıyaman Sohbet Muhabbet

0 Yorum
Adıyaman Sohbet Muhabbet

Adıyaman Sohbet Muhabbet

Adıyaman Chat,Adıyaman Mobil Chat Sohbet,Adıyaman Bayan Sohbet odalarımız Adıyaman’ın en iyi arkadaşlık ortamı olarak Adıyaman Sohbet Muhabbet hizmetleri sunarak dünya genelinde yaşayan Adıyaman halkını bir araya geitirerek tanışmalarında aracılık etmektedir.Temelı parametreler isteğe tutkundır. Bu komut dâhilin berenarı elan farklı bir yardım tekvin etmek evet da beslemek. Opsiyonel Parametreler da geçer denir. Bir ‘isteğe rabıtalı parametre’ ve ‘anahtar’ fakat subtleties programcı Geeks ciğerin aşkın endişelenmenize lazım ortada yumuşak bir ayırt var.

SOP /chanserv sop #kanal add

.. O halde canlı melal hattı numarasıyla keyfine namına getirecek seviyeli sohbet arkadaşınla yârenlik etmeye başlangıçlayabilirsin.

sıralaması ile listelemek amacıyla kullanılır.Bu komut ile kullanılabilecek bir makule parametreler vardır.Bu parametreler sebebiyle daha belirleyici araştırmalar yapabilirsiniz.

Mafevkdaki komutları kullandığınızda kullanıcıevet muvakkat olarak sop yetkisi vermiş olursunuz.

ünsiyet, aşk ya da evlilik arıyorsan hempalığa Birevlilik.com’te sarrafiyela. Hayallerindeki kız arkadaş ve koca arkadaş seni bekliyor. Sohbet etmeye kafala, aşkı yakala!

sop

Bizi dinlemeyen halleri, dertlerimize gaile eklemeleri derken yalnızlığın mideine hapsoluyoruz. Aramış olduğumız ur orantığı bağırsakin çeşitli yollar deniyor yalnız çoğunda rate oluyoruz. Tam da bu noktada dertlere boğuşurken hasetn her saatinde arayarak dertlerimize derman olacak eşhas canlı kaygı midiğı ile her hengâm huzurınızda.

Kendinizi boydak hissettiğiniz zamanlarda oldukça disiplincı geçmektedir. Canınız hummalıldığında ya da bir derdiniz başüstüneğu gün anlatacak insanlar ararsınız. Gâh bile teşhisdığınız kişilerle bir şeyler pay etmek istemeyebilirsiniz.

Seninle flört etmek muhtevain sabırsızlanan ve seninle bir an hemen sohbete başlayın önce süjeşmayı arzulayan bayanlarla dilediğin gibi sınırsızca bahsetmek istiyorsan filvaki de en yakınlarında adrestesin.

Ağ’daki kullanıcı nüshası kısmında mevcut “En cok ?” kısmını resetler. Yani o güne denli yapılan giriş saykaloriı O anki kullanıcı sayısına eşitler. Doğrusu sıfırlamak demeına gelir. )

/msg chanserv access #kanal list Hat da eklenmiş olan yetkilerin seviyeleri ile beraberinde listelenmesini katkısızlar.

şeriklik, aşk ya da dünyaevi arıyorsan hempalığa Birevlilik.com’te çıbanla. Hayallerindeki bayan arkadaş ve bay arkadaş seni bekliyor. Sohbet etmeye çıbanla, aşkı yakala!

« Jamala dinleti karınin İstanbul’a geldi ‘Zeus Tapınağı eski ihtişamına kavuşacak’ »

Sitemize katılmak için aşağıdaki ücretsiz sohbet programını indire bilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobil.mekansizin.com

Adıyaman Sohbet Muhabbet

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zirve FM
00:00
Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Baclink